شرکت ابزار قطعه آردین در راستای توسعه فعالیت های خود در حوزه ابزار دقیق و سیستم های اندازه گیری و با همکاری شرکت محترم تیرگان تراز اقدام به عرضه محصولات ارتعاش سنج و بالانس صنعتی برند CEMB ایتالیا برای کلیه صنایع ایران به غیر از صنایع نفت نموده است.
شرکت CEMB طراح و سازنده طیف گسترده ای از تجهیزات برای اندازه گیری ارتعاش و اصلاح عدم تعادل (بالانس) برای ماشین آلات دوار است. استفاده از آخرین تکنولوژی ها و نوآوری ها در سیستم های ابزار دقیق بر پایه ریز پردازنده ها، این امکان را برای بهره برداران صنایع مختلف ایجاده کرده است که با استفاده از سیستم های مانیتورینگ قدرتمند، سطوح مورد نظر اندازه گیری و اخطار را برای ماشین آلات خود به راحت ترین و دقیق ترین شکل ممکن در اختیار داشته باشند.
همچنین با بهره گیری از تجهیزات قابل حمل، راه حل آسانی برای رفع مشکل در حین عملیات برای تجهیزات دوار میسر ساخته است. اندازه گیری ارتعاش، کنترل بالانس با استفاده از برنامه های نرم افزاری، آنالیز ارتعاش در انتهای فرآیندهای عیب یابی و صدور گواهی های فنی از قابلیت های تجهیزات پرتابل CEMB می باشد.
بارگیری (40)
سیستم های کنترلی CEMB برای هر نوع کاربری صنایع و رنج متنوعی از برنامه های اجرای مشتریان کاربری دارد از جمله: توربین های بخار، توربین های گاز و توربین های هیدرولیکی، فن ها، پمپ ها، کمپرسورها، ژنراتورها، موتورها، گیربکس ها، سانتریفیوژها ...
سیستم های CEMB دارای گواهینامه ATEX و با استانداردهای API سازگاری دارند و با پیشرفته ترین استانداردهای بازار به روز می شوند. محصولات ویبره یا ارتعاشی شرکت CEMB در دو بخش زیر ارائه می شوند:
 
 
 
Website-Footer-Logo
 

شرکت ابزار قطعه آردین

  • ایران، تهران، خیابان کریم خان زند،
    خیابان ایرانشهر، نبش آذر شهر،
    پلاک 38، واحد 2
  • www.ardin-group.com

ساعت کاری

  • 8 صبح - 4:30 بعد از ظهر
کاتالوگ
کارشناس فروش
ارسال توسط واتس آپ