سری Dynamic +: این سری شامل واحد فرستنده های فرمان جوی استیک و واحد دریافت کننده فرکانس CRD می باشد. این سری از رادیو کنترل های Autec برای کاربری ماشین آلات با فرمان مستقیم از جمله سیستم های هیدرولیکی متدوال بکار برده شده در ماشین آلات راه و ساختمان، ماشین آلات حمل و نقل و جابجایی کالا با نگهداری با نگهداری آسان و قابلیت های بالا کاربرد دارد.
سه مدل مختلف ترانسمیتر فرمان (جوی استیک) در این سری وجود دارد: DJS, DJR و DJM. همچنین امکان استفاده از بازخورد داده ها (فیدبک) برای شما وجود دارد، که اجازه میدهد اطلاعات را در صفحه نمایش گرافیکی رنگی 1.54” در مدل DJS، 2.7” و 4.3” در مدل DJM و DJR مشاهده کنید.
قابلیت بالای پیکره بندی سیستم امکان تنظیم حداکثر 12 فرمان پیچیده پروپوشنال و 64 فرمان دیجیتال برای رادیو کنترل این سری فراهم میآورد.ترانسمیترهای ارسال فرمان در سری DYNAMIC + و واحدهای دریافت کننده (ریسیورها) در حالت فرکانسی هوپ (Hopping) با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، زیرا آنها به صورت پویا از فرکانس های کاری موجود در باند 863-870 مگاهرتز (یا 915 تا 928 مگاهرتز برای بازارهای غیر اروپایی) استفاده می کنند.
اساسا ، آنها فرکانس ارتباطی بین خود را مدام تغییر میدهند و از فرکانس های آزاد در محیط استفاده میکنند.
به این ترتیب آنها ارتباط مستمر خود را حفظ میکنند بدون اینکه از تداخل با فرکانس های محیطی ناشی از تجهیزات رادیویی دیگر موجود در محدوده کاری، متاثر شوند و یا اخلالی در ارتباط آنها ایجاد کنند.قابلیت برقراری ارتباط بالا و ارسال فرمان سریع و دریافت بازخورد دقیق فرمان های پروپوشنال بدون نیاز به نقشه فرکانسی، امکان کار با دقت بالا و بدون اختلال حتی در محیط های پر ترافیکی فرکانسی را براحتی میسر میکند.
  • مدل فرستنده های(ترانسمیترهای) سری

 

 
 

شرکت ابزار قطعه آردین


برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا کاتولوگ مربوط به هر مدل با شرکت ابزار قطعه آردین نماینده رسمی Autec در ایران
تماس حاصل فرمایید و یا به سایت Autec از طریق لینک زیر مراجعه فرمایید.

شرکت ابزار قطعه آردین


برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا کاتولوگ مربوط به هر مدل با شرکت ابزار قطعه آردین نماینده رسمی Autec در ایران تماس حاصل فرمایید و یا به سایت Autec از طریق لینک زیر مراجعه فرمایید.

شرکت ابزار قطعه آردین

  • ایران، تهران، خیابان کریم خان زند،
    خیابان ایرانشهر، نبش آذر شهر،
    پلاک 38، واحد 2
  • www.ardin-group.com

ساعت کاری

  • 8 صبح - 4:30 بعد از ظهر
کاتالوگ
کارشناس فروش
ارسال توسط واتس آپ